ÖVRIGT / Diverse / Vaser 11796324
nr 1179 6324
Vaser
Ett par, cloissonné, höjd: 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:33:11
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)